Hakkımızda

Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi (OSGB), iş yerlerinin iş güvenliği uzmanı, iş yeri hekimi, sağlık personeli ihtiyaçlarını karşılamak için Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiş yetkili kurumlara verilen genel isimdir.

HakkımızdaSizin iş yerinizde, yasal yükümlükleri yerine getirebilecek iş yeri hekimi, iş güvenliği uzmanı, sağlık personeli görev almakta mıdır? Risk ekibiniz, risk analiziniz, acil durum eylem planınız, iş sağlığı ve güvenliği kurulunuz, çalışanların eğitimi mevcut mudur?

Bu soruların doğru cevaplarına amacı insan ve para kaynağı olmayan Güvence OSGB ile ulaşabilirsiniz. Kuruluşumuz, yasal yükümlülükleriniz, cezai sorumluluklarınız yanında çalışanlara sağlıklı bir ortam, iş ve işçi arasında en iyi uyumu sağlayacak koruyucu yöntemler, çalışma ve üretim verimini artıracak çalışmalarla da katkıda bulunmaktadır.

Güvence OSGB

Sahip olduğumuz kültür, bilgi ve maddi birikimi; adil, etik ve sürekli olarak başta hizmet verdiğimiz firmalar olmak üzere tüm iş sağlığı ve iş güvenliği konusunun kapsadığı her bireyle paylaşarak, üyesi olduğumuz bu topluluğun sürekli gelişen biçimde refahına ve yaşam kalitesine katkıda bulunmak Misyonu ile.....

Dünyada ki değişim ve gelişim içerisinde etkin rol alacak esnekliğe sahip; İş Sağlığı ve Güvenliği konusunun kapsadığı her birey için yaptığı çalışmalar ile O.S.G.B. hizmetlerinde Türkiye'de lider, bunun dışında diğer hizmet aşamaları içinde yeterli bilgi ve beceriye sahip olarak satış, satınalma ve danışmanlık hizmetlerinde müşteri çeşitliliğini ve kalitesini arttırarak sahip olduğu vasıfları koruyan ve geliştiren bir şirket olmak Vizyonu ile.....

Değer Katan Hizmet Standartları Geliştirmek,
Yenilikçi Yönetim Felsefesi,
Liderlik Bilinci,Güvenilirlik,
Dürüstlük,
Sürekli İyileştirme,
Yasalara Uyum,
Temel Değerlerimiz ile.....
Sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız....